Zwroty / Wymiana

ZWROT ( odstąpienie od umowy)

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od zakupu.

1. Pobierz formularz (kliknij tutaj, aby pobrać), wypełnij i odeślij pocztą mailową na adres: sklep@triozroztocza.pl z dopiskiem “ZWROT”

2. Odeślij towar wpisując na przesyłce swoje dane oraz “ZWROT” ( masz na to 14 dni )

Zakupiony towar odeślij na adres:

Trio z Roztocza
ul. Grodzka 12
22-400 Zamość

3. Poczekaj na zwrot środków
Zwrot środków nastąpi w ciagu maksymalnie 14 dni (zazwyczaj jest to 2-3 dni) od daty przyjęcia przesyłki.

REKLAMACJA/RĘKOJMIA

W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem, lub ukrytej wady produktu masz możliwość wystąpienia z reklamacją.

2. Skontatkuj sie z nami, aby ustalić najbardziej odpowiadający sposób Reklamacji. (Wymiana na nowy ekzemplarz książki, a w przypadku braku w magazynie wybór równoważnego produktu lub zwrotu pieniędzy).

1. Zwróć produkt zgodnie z instrukcją powyżej wypełniając Formularz Reklamacji, który można pobrać tutaj.

3. Zależy ci na szybkiej wymianie – skontaktuj się z nami telefoniecznie: 885 050 095.


POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas [Krzysztof Bielecki Dystrybucja-Hurt, ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość tel. 67 346 771, email: sklep@triozroztocza.pl] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną wysyłając wypełniony dokument na adres poczty elektronicznej sklep@triozroztocza.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy w czasie 14 dni uznania reklamacji lub odstąpienia klienta od umowy. Zwrotu środków dokonamy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został przez Państwa użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: Krzysztof Bielecki Dystrybucja-Hurt, ul. Grodzka 12, 22-400 Zamość, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

koszty zwrotu rzeczy leżą po Państwa stronie.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.