Mein Kampf Józefa Stalina Rewolucyjna strategia i taktyka komunistycznego imperializmu, Adalbert Rock (Henryk Glass)
PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 200 ZŁ BEZPŁATNA WYSYŁKA POBRANIOWA ZA POŚREDNICTWEM KURIERA POCZTEX. SZCZEGÓŁY TEL. 697 346 771.
Polecamy książki Wydawnictwa KRZYSZTOF BIELECKI (TRIO Z ROZTOCZA) ZAMOŚĆ
IPN 2020 / oprawa twarda / stron 207 / EAN 9788380983106 / 9788380983106
Praca powstała w Wielkiej Brytanii w 1949 r. Autorem był Henryk Glass (1896-1984) To analityczne studium poświęcone koncepcjom rewolucji komunistycznej, a przede wszystkim taktycznym i strategicznym modyfikacjom wprowadzonym przez Stalina w okresie międzywojennym, wojennym oraz w pierwszych latach po zakończeniu II wojny światowej. Glass był specjalistą od problematyki komunistycznej, czołowym działaczem Centralnego Porozumienia Organizacji Współdziałających w Zwalczaniu Komunizmu, a następnie w okresie okupacji przywódcą agendy antykomunistycznej o kryptonimie „Blok”. Oparł swoją książkę na wynikach merytorycznych badań prowadzonych w II Rzeczypospolitej, na analizie publikacji z lat wojny oraz na własnym doświadczeniu wyniesionym z pracy w agendach antykomunistycznych Polski Podziemnej.
Naukowa reedycja wydania z 1950 roku, napisanej pod pseudonimem przez Henryka Glassa – wybitnego polskiego instruktora harcerskiego, działacza niepodległościowego i antykomunistycznego. Publikacja analizuje założenia komunistycznego imperializmu w oparciu o pisma Józefa Stalina (m.in. „Zagadnienia leninizmu”). Autor demaskuje w niej totalitarne, globalne plany ZSRS oraz rewolucyjną taktykę podporządkowywania sobie kolejnych narodów, porównując ślepotę zachodniego świata wobec Stalina do wcześniejszego ignorowania zapowiedzi Hitlera z jego „Mein Kampf”
50 PROCENT ZYSKU PRZEZNACZAM NA DZIAŁALNOŚĆ EDYTORSKĄ.
POLECAMY KSIĄŻKI WYDAWNICTWA KRZYSZTOF BIELECKI ZAMOŚĆ
PROSIMY O TELEFONICZNĄ LUB MEJLOWĄ KONSULTACJĘ CENY WYSYŁKI, ZWŁASZCZA PRZY ZAMÓWIENIU WIĘKSZEJ ILOŚCI KSIĄŻEK.
tel. 697 346 771
MAIL: sklep@triozroztocza.pl
POSZUKUJEMY DLA KLIENTÓW KSIĄŻEK NISZOWYCH, TRUDNO DOSTĘPNYCH. PROSZĘ ŚMIAŁO DZWONIĆ I PYTAĆ, ZWŁASZCZA O TEMATYCE REGIONALNEJ (ZAMOŚĆ, ROZTOCZE, ZAMOJSZCZYZNA I SZERZEJ LUBELSZCZYZNA ORAZ PODKARPACIE) ORAZ O KRESACH, WSCHODZIE.
WSPÓŁPRACUJEMY BEZPOŚREDNIO Z WIELOMA WYDAWNICTWAMI, STĄD ATRAKCYJNE CENY.
WYDAWNICTWO TRIO Z ROZTOCZA KRZYSZTOF BIELECKI TAKŻE WYDAJE KSIĄŻKI WŁASNYM SUMPTEM. SPECJALIZUJEMY SIĘ W TEMATYCE DOTYCZĄCEJ NASZEGO REGIONU.
